12 Ağustos 2010 Perşembe

18 film izle

Eminim ki sizde benim tarzında şu durumdan sıkıldınız ve düzgün 1 web sayfası arayışı durumundasınız ben ziyaretçinin pozisyonunda olsam sürekli google'da top sıralardaki sayfalara girerim. Bu siteler gayet özgün gözüküyor.Film izlerken önemsememiz öteki önemli olaysa , web sayfaları genelde flash player bulundurdukları için , kimi üyeler videoları izleyemiyor.

18 film izlemek için

Tut ki sayfa düzenli ve temiz falan değilse bence , şu sayfadan film seyretmeyin. Sık Sık alayı para hedefli kurulmuş faydasız servis sağlayan web sayfaları web siteleri oluyorlar.Filmlerle ilgili olarak başka anlatmam gereken olay zo en taze atılan filmler 'de güzel olacaktır. Onlarada bakmanızı tavsiye ederim . Online film izlerken önümüze tonla sayfa çıkmakta şu web sayfalarının neredeyse hepsinde gereksiz reklamlar , ziyaretçiyi rahatsız eden ve nasıl anlatacağımı bulamadığım, ekranın üstünü sarmalayan büyük bannerlar.

Film izlerken sound ve video kaliteside çok önemli bulunuyor . Bu tür tarzlara üstünde duran sitelerde bulunmanız bizce daha güzel karşılanır .18 film izlerken bu çok önemli oluyor. Ses olmadan insan pek zevk alamıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder